Giliųjų audinių ir trigerinių taškų nugaros ir kojų masažas skirtas patiriant nugaros, ypatingai juosmeninės dalies skausmą, jaučiant įtampą, tiek nugaroje, tiek kojose, galūnių tirpimą. Taip pat sumažėjus mobilumui. Tinkamas patiriant didelį fizinį krūvį, nuo pasikartojančio ir pastovaus krūvio tokio kaip sėdimas darbas ar darbas stovint.
Gydomojo nugaros masažo metu į kraujotaką įsijungia rezerviniai kapiliarai, todėl masažuojama vieta geriau aprūpinama krauju, gerėja audinių mityba. Masažas limfos tekėjimą pagreitina iki 8 kartų, todėl gerėja medžiagų apykaita, iš organizmo greičiau pašalinami toksinai, audiniai geriau aprūpinami deguonimi ir maisto medžiagomis. Pagerėjus limfos ir kraujo apytakai, gerėja visų organų ir liaukų veikla. Masažas mažina patinimus ir pabrinkimus, taip pat stiprina imuninę sistemą. Masažas gerina centrinės nervų sistemos būklę, reguliacinius mechanizmus, stimuliuoja periferinių regeracinių funkcijų atsistatymą. Masažas raminamai veikia nervų sistemą taip mažindamas skausmus. Masažo metu nuvalomos negyvos epidermio ląstelės. Masažas mechaniškai nuvalo prakaito ir riebalinių liaukų angas ir pagerina jų veiklą, taip pat pagerina odos mikrocirkuliaciją ir regeneraciją, oda tampa elastingesnė, stangresnė. Masažas lygina randus ir odos nelygumus, gerina sąnarinio skysčio cirkuliaciją, kremzlinio audinio mitybą, didina sąnario judrumą. Masažas gerina raiščių ir sausgyslių elastingumą ir atsparumą, gerina raumeninių ląstelių elastingumą, jų susitraukinėjimo funkciją. Masažas gerina bendrą fizinę būklę, pakelia nuotaiką, didina darbingumą. Kojų masažas skatina normalų veninio kraujo ir limfos tekėjimą iš apatinių galūnių, taip pat bendrai sustiprėja medžiagų apykaitos procesas visose audiniuose, padidėja raumenų tonusas, kuris veda prie sumažėjusio patinimo, o taip pat ir kojų skausmo sumažinimo ir išnykimo. Kojų masažas taip pat gerina arterinių kraujagyslių tonusą ir standumą, o tai apsaugo nuo tokios ligos, kaip venų varikozė, vystymosi. Masažo pagrindą sudaro klasikinio masažo veiksmai (glostymas, trinimas, vibracija), limfodrenažas. Tačiau pati kojų masažo technika gali būti įvairi ir neturi specialių nurodymų.
Nėštumas, vaikelio gimimo laukimas – nuostabus moters gyvenimo laikotarpis, kuris pripildytas harmonijos ir vidinio pasitenkinimo. Bet tuo pat metu tai didelių fizinių ir emocinių pakitimų periodas. Kaip yra žinoma, būsimoji mama tampa jautresnė, labiau pažeidžiama. O reikšmingas fiziologinis pakitimas pradeda pasireikšti jau pirmosiose nėštumo stadijose. Labai svarbu, kad nėštumo periodu būsimoji mama rastų galimybę pasirūpinti savimi, savo sveikata ir savijauta, nes tokiu būdu ji rūpinasi ir savo būsimu kūdikiu. Pasivaikščiojimas, plaukiojimas baseine, specialūs fitneso užsiėmimai nėščioms moterims – visa tai gerina savijautą, emocinę būseną, taip pat tai yra puikus pasiruošimas gimdymui. Specialus masažas nėščioms padeda sureguliuoti įvairias diskomfortines būsenas susijusias su padidėjusia stuburo apkrova, hormonų lygio pokyčiais, dažna nuotaikų kaita. Kaip ir klasikinis masažas, masažas nėščioms padeda sumažinti nugaros skausmą, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, ramina nervinę sistemą, gerina kraujotaką ir limfos tekėjimą. Tačiau masažas nėštumo metu turi svarbių skirtumų. Masažuotojo rankų judesiai turi būti minkšti, ramūs, ritmiški. Vengiama staigių, spaudžiamų veiksmų. Ypač minkštai ir atsargiai masažuojamos kryžkaulio ir juosmens sritys. Atliekant rankų ir kojų masažą naudojami limfodrenažinio masažo elementai, kurie yra kaip profilaktika edemai, o jai atsiradus – efektyvi priemonė būsenos palengvinimui. Atliekant masažą pilvo sritis neliečiama. Atliekant nugaros masažą moteris paguldoma ant šono, naudojami sulankstyti pledai ar pagalvės. Dar svarbiau dirbant su nėščiomis moterimis yra individualus požiūris ir atsižvelgimas į emocinę kiekvienos moters būseną. Atsižvelgimas į aukščiau išvardytas ypatybes, dėmesingas požiūris ir profesionalumas padaro masažą nėštumo metu komfortišku, naudingu ir saugiu. Masažo nėštumo metu nauda Pagerėja limfos ir kraujo tekėjimas, o tai teigiamai veikia mažylį, raumenų įtampos ir skausmo nugaros srityje sumažinimas, galūnių patinimo profilaktika, būsenos palengvinimas esant varikoziniam venų išsiplėtimui, emocinės būsenos pagerinimas, gilus psichologinis atsipalaidavimas, strijų profilaktika, harmoninga pasyvi apkrova moterims, kurios negali lankyti užsiėmimų baseine arba fitneso skirto nėščiosioms. Masažo atlikimo ypatybės Profesionalų masažą nėščioms galima atlikti esant praktiškai bet kuriai nėštumo stadijai, jei nėštumas yra be komplikacijų. Jei nėštumo pradžioje yra toksikozė, kitos diskomfortiškos būsenos, geriau būtų palaukti pirmojo trimestro pabaigos. Masažo seansas dažniausiai trunka apie valandą. Per šį laiką psichologiškai atsipalaiduojama, sumažėja nuovargis, raumenų įtampa, skausmo pojūčiai. Tokius seansus geriausia atlikti 1-2 kartus per savaitę. Atliekant masažą labai naudinga naudoti eterinius aliejus. Tai padidina strijų profilaktiką, padeda būsimoms mamoms išsaugoti odą minkštą ir elastingą. Be to, aliejų kvapas sustiprina relaksacinį masažo efektą.
Limfinė sistema – viena iš pačių svarbiausių organizmo sistemų, savo sandara bei funkcijomis susijusi su kraujotakos sistema. Pagrindinis jos tikslas – iš organizmo pašalinti susikaupusias nuodingas medžiagas. Skundžiatės nusilpusiu imunitetu, pablogėjusia odos būkle ar sutrikusia virškinimo sistema? Gali būti, jog susidūrėte su sutrikusia limfinės sistemos veikla, nuo kurios priklauso viso organizmo imunitetas. Išeitis – limfodrenažinis masažas, kuris padės ne tik sumažinti kūno apimtis, pagerinti odos būklę, bet ir išvalyti visą organizmą.
Kinų sprando, nugaros, rankų ir kojų masažas su šiltu kokoso aliejumi (90 min.)
Sprando, nugaros, rankų ir kojų masažas su šiltais, natūraliais kokoso ir cinamono aliejais. Masažas atliekamas naudojant mišrią masažo techniką – tai klasikinis masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais.
Kinų sprando, nugaros, rankų ir kojų masažas su šiltu kokoso aliejumi (60 min.)
Sprando, nugaros, rankų ir kojų masažas su šiltais, natūraliais kokoso ir cinamono aliejais. Masažas atliekamas naudojant mišrią masažo techniką – tai klasikinis masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais.
Kinų sprando, nugaros, rankų ir kojų masažas su šiltu kokoso aliejumi (30 min.)
Sprando, nugaros, rankų ir kojų masažas su šiltais, natūraliais kokoso ir cinamono aliejais. Masažas atliekamas naudojant mišrią masažo techniką – tai klasikinis masažas, praturtintas kinų taškinio masažo elementais.
Atliekamas arba stipriau, arba švelniau, prisitaikant prie kliento poreikių.
Kasdieninė įtampa ir didelis gyvenimo tempas... Ilgos darbo valandos stovint ar dirbant dažnai neergonomiškoje padėtyje, sąlygoja kraujotakos prastėjimą, vandens kaupimąsi audiniuose, galūnių patinimą. Taip pat atsiranda raumenų įtampa ir skausmas. Sustokime akimirkai ir paklausykime ką sako mūsų KŪNAS.
Kojų masažas – tai puikus būdas atpalaiduoti įsitempusius raumenis, gerinti audinių kraujotaką bei limfotaką. Masažas puikiai tiks dirbantiems stovimą darbą, kirpėjoms, mamoms, didelius atstumus vaikštantiems, ar tiesiog norintiems atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienybės.
Kojų ir pėdų masažas
Nugaros ir kojų masažas
Kojų masažas
Šis masažas yra neprilygstamas malonumas, kuris ne tik mažina kojų nuovargį, bet ir yra unikali atpalaiduojanti procedūra. Kojų ir pėdų masažas stimuliuoja ne tik tiesiogiai veikiamus raumenis, bet ir teigiamai veikia visą kūną. To priežastis – didžiulis refleksinių taškų rinkinys pėdose, kuris atsakingas už viso kūno būklę. Šis masažas puikus pasirinkimas tiems, kurie patiria juosmens skausmus, kojų nuovargį ir tinimą. Rekomenduojama stovimą darbą dirbantiems žmonėms.
Pėdų, kojų masažas.
Galvos ir kaklo bei pečių juostos masažai veiksmingai šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, nemigą, gerina kraujo apytaką, audinių mitybą, leidžia maksimaliai atsipalaiduoti ir ramina nervų sistemą.
Pečių juostos masažas padeda išsivaduoti nuo įtampos. Pečių juostos masažas rekomenduojamas profilaktiškai žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą, ypač tiems, kurie ilgesnį laiką dirba kompiuteriu ar kitaip nuolat įtempia ir kenčia skausmą pečių juostos bei kaklo srityje. Šis masažas puikus susikaupusios raumenų įtampos šalinimas. Pečių juostos masažas taikomas gydyti ostechondrozę, druskų susikaupimą, pečių-kaklo skausmą. Gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, ramina nervinę sistemą, šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, stresą, nemigą, mažina. Masažo metu naudojant pagrindines masažo priemones - įtrynimus, glostymus ir t.t., masažuotojas gali suaktyvinti medžiagų apykaitą, nuraminti arba atvirkščiai, tonizuoti raumenis, pagerinti kraujo ir limfos cirkuliavimą, sušildyti sausgysles ir t.t. Atliekant pečių juostos masažą, mechanine jėga veikiami kaklas, trapecinis bei nugaros platusis raumenys. Atpalaiduoja įtemptus kaklo ir pečių juostos raumenis, malšina kaklo, galvos skausmus, galvos svaigimą, mažina padidėjusį jautrumą ir įtampą. Kadangi esama stambių kraujagyslių ir limfagyslių, aktyvinama kraujotaka, ir padedama rinktis limfai į limfinius mazgus. Po masažo procedūros atsiranda šilumos, komforto, atpalaidavimo pojūtis, pagerėja bendra savijauta, padidėja sąnarių judrumas, kvėpavimas tampa lengvesnis, laisvesnis. Pečių juostos masažas atstato darbingumą, gerina savijautą, stiprina fizinę bei emocinę sveikatą. Galvos masažo metu gerėja smegenų aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis, todėl gerėja atmintis ir miegas. Šis masažas šalina depresiją, skatina viso organizmo fizinį aktyvumą, gerina darbingumą. Švelnus galvos odos masažas skatina plaukų augimą, ląstelių regeneraciją. Galvos masažas padeda pasijusti gražiu, sveiku ir laimingu. Tai puikus būdas pailsėti ir pakelti sau nuotaiką!
Nugaros ir kojų masažas.Tai puikus derinys jaučiantiems nugaros ir kojų raumenų nuovargį bei įtampą. Nugaros masažas padeda sumažinti arba pašalinti skausmą, šalina nugaros raumenų įtampą, gerina kraujotaką, o kojų ir pėdų masažas stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką.
Kojų ir pėdų masažas.
Giliųjų nugaros audinių masažas (30 min.) – šis masažas ypač naudingas žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą, patiriantiems nuolatinę nervinę įtampą, varginamiems stuburo pažeidimų.Tai vienas populiariausių Azijos gydomųjų masažų, kuris susideda iš giliųjų audinių masažavimo, sąnarių mankštinimo, raiščių ir sausgyslių stiprinimo.
Gilus raumenų masažas padeda pašalinti raumenų įtampą, susidariusią dėl ydingos laikysenos, stuburo patologijos ar nervinės įtampos. Pagerėja sąnarių kraujotaka: atliekami pasyvūs judesiai, tempimo pratimai, kurie veikia ne tik sąnarius, bet ir raiščius, sausgysles bei raumenis. Po masažo jaučiamas palengvėjimas ir ramybė, todėl šis masažas skirtas ne tik kūnui, bet ir sielos palaimai.
Poveikis:
Kojų masažas su tempimo judesiais (30 min.) – kojų masažas atpalaiduoja įtemptus audinius, skatina kraujo apykaitą, mažina sąnarių, raumenų, pėdos skausmus. Masažas rekomenduojamas po patirtų traumų, operacijų, esant kojų nuovargiui.
Šis pasiūlymas – tonizuojamasis nugaros ir pečių srities masažas + atpalaiduojamasis kojų ir pėdų masažas.
Masažų derinys sudarytas žmonėms, norintiems atsigauti nuo streso, sumažinti raumenų skausmus ir pabėgti nuo kasdienių rūpesčių. Nugaros masažas – tai puiki terapija, padedanti atstatyti vidinę pusiausvyrą bei atgauti jėgas po sunkios darbo dienos. Masažo metu tiksliais bei stipriais pirštų paspaudimais stengiamasi pašalinti susikaupusią raumenų įtampą.
Masažas bei imuninę sistemą stiprinantis šaltalankių įvyniojimas leis tavo odai atsigauti po patirto streso, sustiprins atsparumą aplinkai, ji taps stangresnė ir švytinti.
Šis masažas padeda esant varginantiems skausmams nugaros apatinėje dalyje iri kojose. Juosmens ir kojų masažas puikiai tinka visiems, dirbantiems sunkų fizinį ar ilgai stovimą darbą taip pat mamytėms, nešiojančioms mažylius. Masažas apima ir kojų raumenis. Jis mažina skausmus, stiprina raumenis, nuima įtampą ir nuovargį, juosmens srityje ir kojose.
Gydomasis masažas nebūtinai reiškia stiprų ir intensyvų masažą. Masažas vadinamas gydomuoju, nes esant problemai yra dirbama specifiškai, parenkant ir pritaikant masažo technikas, intensyvumą. Gali būti skirtas konkrečiai diagnozei, kuriai gydytojas skiria masažą, tačiau galimas bei rekomenduojamas ir profilaktikos tikslais.
Sportinis kūno masažas turi tam tikrą atlikimo metodiką. Jo metu kūnas masažuojamas tam tikromis kryptimis, tinkamai spaudžiant, naudojant tam tikrą rankų padėtį. Šis masažas padeda sukelti masažuojamoje kūno vietoje spaudimą, tempimą ir paveikti giliuosius audinius. Sportinis masažas kartais gali būti ir šiek tiek skausmingas, tačiau kūnas po tokio masažo atsipalaiduos ir lengviau atsistatys.
Sportuojantiems jis padeda pasiruošti treniruotėms bei greičiau atsigauti po didelio fizinio krūvio. Būtent dėl atstatomojo poveikio šis masažas populiarus ne tik sportininkų tarpe, tačiau po bet kokio sunkesnio fizinio darbo ar netgi dirbant sėdimą darbą, kai ilgalaikis krūvis tenka tam tikroms raumenų grupėms sukeldamas įtampas ir skausmus. Todėl sportinis masažas turi ne tik paruošimo sportui ir atstatomąją kryptį, bet ir gydomąją kryptį.
Gydomasis sportinis masažas atliekamas tuomet, kai reikia gydyti traumas, sumažinti uždegiminius procesus ar užkirsti kelią tam tikroms ligoms, netaisyklingai laikysenai.
Sportinis masažas turi būti atliekamas profesionalo, kuris puikiai žino, kokius taškus spausti, kaip nuimti raumenų įtampą. Labai svarbu, kad šios srities specialistas būtų kvalifikuotas ir licencijuotas.
Apie nugaros masažo naudą jau žino visi, bet kartais ir kojų nuovargis arba įtampa jose būna tokia nemaloni, kad tiesiog norisi pagaliau pajausti lengvumą, norisi prisiminti "basomis po pievą" pojūtį. Šio masažo metu gerai išmasažuojamos pėdos, blauzdos, šlaunys. Pėdų masažas turis neapsakomai didelę vertę, O ir nusivilusių po masažo galima sakyti nebūna, masažas greitai užkariauja pojūčius suteikdamas didžiulę naudą kūno vidaus organams.
Pėdų masažas –tai senovinė technika, atsiradusi senojoje Kinijoje. Šio masažo metodika vystoma ir tobulinama daugiau kaip 3000 metų.
Pėdų masažas tai stipriausia profilaktikos priemonė daugeliui susirgimų. Kaip jau žinoma, vidaus organai susieti nervais su visu organizmu ir dalis šių receptorių yra labai arti pėdos odos paviršiaus. Pėda šiuo atžvilgiu yra tarsi visų vidaus organų „ekranas“ – iš čia nerviniai kanalai eina link visų gyvybiškai svarbių žmogaus organizmo sistemų. Todėl masažuojant pėdas, stimuliuojant jose esančius taškus, stimuliuojama ir vidaus organų veikla, pagerinama organizmo skysčių (pirmiausia kraujo ir limfos) cirkuliaciją. Taigi, pėdų masažas ne tik malonumas, atsipalaidavimas, bet ypač naudingas sveikatai.
Šis masažas ypač reikalingas ir idealiai tinka tiems, kurių intensyvus gyvenimo būdas, kurie net prabunda pavargę, kurių savijautą galima apibūdinti: “neserga, bet ir nesijaučia sveikas”. Labai naudingas bei rekomenduojamas pėdų masažas dirbantiems stovimą darbą, vairuojantiems automobilį su automatine greičių dėže, taip pat moterims dažnai dėvinčioms aukštakulnius.
Dėmesio! Šis masažas netinka nėščioms, nes gali suaktyvinti dubens organų veiklą.
Nugaros masažas – tai puikus būdas atpalaiduoti įsitempusius (sprando, pečių juostos ir nugaros) raumenis ir grąžinti juos į normalią tonuso būseną. Masažas puikiai tiks dirbantiems sėdimą, stovimą darbą, didelius svorius kilnojantiems, mamoms, ar tiesiog norintiems atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienybės.
Atliekant kojų masažą masažuojamos pėdos, blauzdos ir šlaunys. Kojų masažas – tai itin veiksminga masažo procedūra, kurią atlikus kojos atsipalaiduoja, pagerėja jų kraujotaka, limfotaka, sumažinama raumenų įtampa, skausmas.
Reguliarus kojų masažas leis išvengti apsunkusių kojų jausmo, kojos ne taip greitai pavargs, užkirsite kelią tokioms ligoms kaip kojų venų išsiplėtimas. Kojų masažą rekomenduojame kaip atpalaiduojančią procedūrą, tačiau jį galima derinti ir su traumų bei ligų gydimu.
Rankų masažas sukelia malonius pojūčius, gali padėti atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir sumažinti įvairius skausmus. Reguliariai atlikdami rankų ir pirštų masažą pastebėsite, kad darosi lengviau išlaikyti rankų šilumą žvarbiomis dienomis, rankos nebetirpsta dėl nepatogios pozos ar ilgo fizinio darbo. Masažuojant rankas bent kartą per savaitę apmalšinamos artrito, neurito, nervinio rezginio uždegimo, neuropatijos, kaulų lūžių, padidėjusio kraujo spaudimo pasekmės.
sukelia malonius pojūčius, gali padėti atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir sumažinti įvairius skausmus. Reguliariai atlikdami rankų ir pirštų masažą pastebėsite, kad darosi lengviau išlaikyti rankų šilumą žvarbiomis dienomis, rankos nebetirpsta dėl nepatogios pozos ar ilgo fizinio darbo. Masažuojant rankas bent kartą per savaitę apmalšinamos artrito, neurito, nervinio rezginio uždegimo, neuropatijos, kaulų lūžių, padidėjusio kraujo spaudimo pasekmės.
Nugaros masažas – tai puikus būdas atpalaiduoti įsitempusius (sprando, pečių juostos ir nugaros) raumenis ir grąžinti juos į normalią tonuso būseną. Masažas puikiai tiks dirbantiems sėdimą, stovimą darbą, didelius svorius kilnojantiems, mamoms, ar tiesiog norintiems atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienybės.
Atliekant kojų masažą masažuojamos pėdos, blauzdos ir šlaunys. Kojų masažas – tai itin veiksminga masažo procedūra, kurią atlikus kojos atsipalaiduoja, pagerėja jų kraujotaka, limfotaka, sumažinama raumenų įtampa, skausmas.
Reguliarus kojų masažas leis išvengti apsunkusių kojų jausmo, kojos ne taip greitai pavargs, užkirsite kelią tokioms ligoms kaip kojų venų išsiplėtimas. Kojų masažą rekomenduojame kaip atpalaiduojančią procedūrą, tačiau jį galima derinti ir su traumų bei ligų gydimu.
Rankų masažas sukelia malonius pojūčius, gali padėti atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir sumažinti įvairius skausmus. Reguliariai atlikdami rankų ir pirštų masažą pastebėsite, kad darosi lengviau išlaikyti rankų šilumą žvarbiomis dienomis, rankos nebetirpsta dėl nepatogios pozos ar ilgo fizinio darbo. Masažuojant rankas bent kartą per savaitę apmalšinamos artrito, neurito, nervinio rezginio uždegimo, neuropatijos, kaulų lūžių, padidėjusio kraujo spaudimo pasekmės.
Kojų masažas
Limfodrenažinis (kojų, rankų) masažas
Mūsų pėdos, puikiosios pėdos. Joms tenka labai daug darbo - nuo vaikščiojimo į darbą iki šokimo su aukštakulniais iki paryčių. Kodėl gi neapdovanojus jų specialiai pėdoms ar kojoms skirtu masažu?
Mūsų pėdos, puikiosios pėdos. Joms tenka labai daug darbo - nuo vaikščiojimo į darbą iki šokimo su aukštakulniais iki paryčių. Kodėl gi neapdovanojus jų specialiai pėdoms ar kojoms skirtu masažu?
Šis masažas yra rekomenduojamas moterims, kurios turi smulkius kauburėlius odos paviršiuje. Anticeliulitinio masažo procedūra suaktyvina medžiagų apykaitą, pagerina limfotaką, audinių aprūpinimą deguonimi, oda masažo metu yra tonizuojama ir stangrinama, taip pat masažo metu yra naudojamos papildomos kosmetinės priemonės, pagerinti procedūros veiksmingumui. Svarbiausia neužmiršti po procedūros gerti daugiau vandens, stengtis aktyvinti gyvenimo būdą, bei derinti dienos raciono mitybą.
Tai kompleksinė masažo procedūra, kurios metu daugiausiai dėmesio yra skiriama problematiškiausiai raumenų grupei, taikant klasikinio, taškinio masažo, bei raumeninių fascijų atpalaidavimo technikas, tempimus. Rekomenduojamas žmonėms jaučiantiems spazmus, įtampas, taikomas esant išvaržoms.
Šis masažas rekomenduojamas žmonėms, kurie daug sportuoja, dirba sunkų fizinį darbą, turi, ar yra traumų. Procedūros metu yra taikomi intensyvūs masažo judesiai, tempimai. Atliekami judesiai šio masažo metu yra derinami su trigerinių taškų technika.
Anticeliulitinis kojų ir pilvo masažas
Anticeliulitinis kojų masažas
Juosmens ir kojų masažas
Atpalaiduojantis pėdų ir kojų masažas stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką. Pėdose yra daugybė taškų, kuriuos stimuliuojant skatinama skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veikla. Intensyviai liečiant šiuos taškus išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai. Taip pat šis masažas yra puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms. Šalina skausmus, nuovargį, patinimus, stiprina raumenis ir raiščius, gerina lankstumą. Kojų terapija sustiprins Jūsų kaulus, paskatins limfos tekėjimą, kraujo apytaką, pagerins savijautą ir suteiks daugiau energijos. Masažas apima ne tik pėdas, čiurnas, pirštus, bet ir blauzdą, šlaunis, sėdmenis.
Limfodrenažinio masažo metu iš organizmo pašalinami toksinai ir skysčių perteklius, sustiprinama imuninė organizmo sistema, pagreitinama medžiagų apykaita ir kraujotaka, skysčių cirkuliacija, taip pat dingsta įvairūs tinimai bei galūnių tirpimai, mažėja celiulitas, greitėja lieknėjimo procesas.
Limfodrenažinis masažas padeda pristabdyti senėjimą, neleidžia taip greitai glebti ir vysti odai, mažina patinimus, suteikia energijos ir žvalumo.
Masažas atliekamas lėtais vidutinio intensyvumo judesiais limfos tekėjimo kryptimi. Tai malonus ir atpalaiduojantis masažas.
Limfodrenažinio masažo metu iš organizmo pašalinami toksinai ir skysčių perteklius, sustiprinama imuninė organizmo sistema, pagreitinama medžiagų apykaita ir kraujotaka, skysčių cirkuliacija, taip pat dingsta įvairūs tinimai bei galūnių tirpimai, mažėja celiulitas, greitėja lieknėjimo procesas.
Limfodrenažinis masažas padeda pristabdyti senėjimą, neleidžia taip greitai glebti ir vysti odai, mažina patinimus, suteikia energijos ir žvalumo.
Masažas atliekamas lėtais vidutinio intensyvumo judesiais limfos tekėjimo kryptimi. Tai malonus ir atpalaiduojantis masažas.
Kojų vakuuminis masažas
Kojų ir juosmens vakuuminis masažas
Efektyvus limfodrenažinis masažas, apjungiantis 3 skirtingas technikas. Limfodrenažinis pilvo masažas - ortobionomijos, limfodrenažinio ir tradicinio Tajų masažų derinys. Klasikinis masažas - tai glostymo, trynimo, maigymo ir vibracinių judesių derinys. Shiatsu - japoniškas taškinis masažas, paremtas Senovės Kinijos filosofija. Ortobionomija - švelni manualinė terapija.
Masažo metu: