Tai procedūra, kurios metu yra gerinamas limfos tekėjimas ir audinių aprūpinimas deguonimi, šalinamas skysčių, toksinų ir šlakų perteklius iš audinių bei organų.
Procedūra atliekama ne aparatu, o rankomis. Specialistas pajaučia tas vietas, kuriose užsistovi ir negali pratekėti limfa, jas išmasažuoja ir padeda atstatyti viso organizmo būklę. Taip pat jaučia riebalų sankaupas ir jas išmasažuoja, todėl procedūros Jums padės pagrąžinti kūną ir sulieknėti. Jau po pirmųjų limfodrenažo procedūrų Jūs pajusite teigiamus pokyčius tiek išorėje, tiek organizmo viduje!
Klasikinis viso kūno masažas, kurio metu masažuojama nugara, kryžkaulis, sėdmenys, ilgieji, platieji ir trapeciniai raumenys, sprandas, kojos, rankos, pilvas ir krūtinkaulis.
Klasikinis viso kūno masažas tik iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas – iš tikrųjų jis pasižymi ypatingu poveikiu, džiuginančiu kiekvieną jį išbandžiusį:
Ajurvedinis masažas ne tik efektyviai atpalaiduoja kūną, bet ir stabilizuoja bei harmonizuoja žmogaus emocinę, dvasinę pusiausvyrą, pagerina bendrą savijautą. Specialūs judesiai yra gilūs, leidžia pajusti kiekvieną raumenį. Tai puiki terapija tiems, kurie skundžiasi energijos stygiumi, išsausėjusia oda, raumenų skausmais! Tradiciškai ajurvedinis masažas atliekamas tokioje aplinkoje, kuri skatina maksimalų kliento atsipalaidavimą, tad ta valanda ar pusantros, praleista ant masažinio gulto, bus itin maloni ir leis užmiršti viską aplink. Šilti kvapnūs aliejai ne tik sustiprins masažo poveikį, tačiau, veikdami odos ir nosies periferinius nervų galus, kapiliarus bei biologiškai aktyvius taškus, gerins daugelį organizmo funkcijų.
Masažo nauda:
Nėštumas – svarbus laikotarpis ne tik besilaukiančiai moteriai, bet ir visai šeimai. Viena naudingiausių procedūrų nėštumo metu – kokybiškas masažas. Nėščiųjų masažo paskirtis – padėti būsimai mamai jaustis geriau. Reguliariai atliekamas masažas ne tik palengvina nėštumo metu atsiradusius skausmus ir negalavimus, bet ir aktyvina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, pagerina miego kokybę, sumažina streso ir nerimo simptomus.
Antrasis nėštumo trimestras – pats saugiausias ir tinkamiausias laikas pradėti mėgautis nėščiųjų masažu, kadangi paskutinio trimestro metu pasireiškia dažniausi sveikatos sutrikimai – tampa sunkiau judėti, sumažėja fizinis aktyvumas, maudžia juosmenį, tinsta kojos, kamuoja mėšlungis, nugaros skausmai ir kt. Šias problemas gali padėti išspręsti nėščiųjų masažas. Šis masažas gali iš dalies kompensuoti sumažėjusį fizinį aktyvumą.
Masažas atliekamas ant įprasto masažinio stalo. Nėštumo pradžioje masažuojama moteris gali gulėti ir ant pilvo, vėlesniu nėštumo periodu ji paguldoma ant šono – tai bene saugiausia ir patogiausia padėtis. Esant poreikiui nėščioji gali būti paramstyta pagalvėmis arba sėdėti. Masažas atliekamas naudojant švelnesnę masažavimo techniką, nesiekiant giliųjų raumenų ir nestimuliuojant biologiškai aktyvių taškų.
Šis masažas gali būti atliekamas ir po gimdymo, kai moteris jau be diskomforto gali gulėti ant pilvo. Masažas padeda stiprinti organizmą, pagreitina svorio metimo procesą, mažina nugaros skausmą juosmens srityje, paruošia grįžimui į įprastą aktyvų gyvenimą, padeda atsipalaiduoti ir pailsėti.
Nėščiųjų masažas teikia įvairiapusišką naudą: gerina emocinę būklę, miego kokybę, laikyseną, atpalaiduoja padidėjusio svorio veikiamus sąnarius (čiurnų, apatinės nugaros dalies ir dubens srityje), mažina kaklo ir nugaros raumenų, taip pat galvos skausmus, rankų ir pėdų tinimą, mėšlungį, paruošia raumenis gimdymui, padeda atsikratyti nosies užgulimo.
Masažas rekomenduojamas jaučiant nugaros skausmus, varginant galvos skausmams, tirpstant rankoms ar kojoms, turint miego sutrikimų, jaučiant sunkumą ir tinimą kojose, norint atsipalaiduoti ir sumažinti stresą.
Kontraindikacijos: gausios vandeningos ar kraujingos išskyros, diabetas, užkrečiamos ir infekcinės ligos, pykinimas, vėmimas, stiprus skausminis sindromas, aukštas kraujospūdis, viduriavimas, tachikardija, kvėpavimo sutrumpėjimas, galvos svaigimas ir silpnumas.
Ritualą sudaro:
Po SPA ritualo laukia poilsis su žolelių arbata arba gintaro vandeniu.
Ekologiškas ir natūralus SPA ritualas buvo sukurtas atsigręžiant į tradicinės liaudies medicinos naudojamas priemones bei išmintį ir sujungiant visa tai su šiuolaikiniu mokslu ir žiniomis. Šio ritualo tikslas – puoselėti grožį ir palepinti kūną naudojant natūralias ir ekologiškas priemones, randamas gamtoje: ekologišką medų, natūralų gintarą ir Himalajų druską.
Ekologišką ir natūralus gintaro, druskos ir medaus SPA ritualą sudaro:
Naudojant medų, gintarą ir druską – unikalias viena kitą papildančias priemones – pasiekiamas stipresnis efektas. Medus veiksmingai valo odą, didina jos elastingumą, sugeria toksinus ir mažina uždegimus. Procedūros, atliekamos su medumi, šildo kūną ir padeda atsipalaiduoti.
Gintaras – tikras gyvybės eliksyras. Procedūros, atliekamos naudojant gintarą, atpalaiduoja raumenis, šalina stresą, emocinę įtampą, padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, prisotina ląsteles deguonies, šalina toksinus, padeda išvengti ankstyvo senėjimo, tonizuoja, normalizuoja ląstelėse vykstančius energetinius procesus, stiprina kapiliarus, atgaivina odos spalvą, neutralizuoja mikrobus ir virusus, šalina patinimus, pigmentines dėmes, mažina kraujagyslių kalkėjimą, randelius ir inkštirus.
Himalajų druskoje esantys mineralai drėkina odą, suteikia jai gaivumo ir jaunatviško spindesio. Be to, Himalajų druska atkuria natūralų odos pH ir padeda išvengti bėrimų.
Atvykusiųjų laukia 1 val. 30 min. trukmės laukinių spanguolių SPA ritualas „Miško galia“.
Ritualą sudaro:
Po SPA procedūrų taip pat laukia poilsis su žolelių arbata arba gintaro vandeniu.
Levandos – vienas iš seniausių grožio, aromaterapijos ir sveikatos šaltinių, naudojamų tūkstančius metų. Ne veltui levanda gali būti tituluojama aromaterapijos karaliene. Šios karališkos gėlės pasižymi gausybe teigiamų savybių – levandos turi uždegimus slopinančių, antiseptinių, antibakterinių, priešgrybelinių ir net antidepresinių savybių.
Tavęs laukia 2 val. trukmės prabangus SPA ritualas „Karališkoji levanda“, kurį sudaro:
Naudojamos aromaterapijoje, levandos mažina nerimą, emocinę įtampą ir skausmus, gerina miego kokybę, smegenų funkcijas, odos būklę, gydo nudegimus ir žaizdas. Moksliškai ištirta, kad levandų kvapas pasižymi raminamuoju poveikiu ir kelia teigiamas asociacijas. Levandos pagyvina odos spalvą, sulėtina odos senėjimo procesus. Levandų aliejus pasižymi odą raminančiomis, drėkinančiomis ir tonizuojančiomis savybėmis, taip pat padeda šalinti iš organizmo skysčių perteklių, tokiu būdu mažinti celiulitą ir dailinti kūno formas.
Masažų rinkinys „Grožio ir poilsio darna“ sukurtas tam, kad suteiktų kūnui lengvumo pojūtį, visiškai atpalaiduotų net ir labiausiai įsitempusius raumenis. Per 1 val. 20 min. grįžta gyvybinės jėgos, jaučiamas teigiamas poveikis visoms organizmo funkcijoms.
Atvykusiųjų laukia:
Pasirinktinai:
arba
Auksas visais laikais buvo laikomas aukščiausiu prabangos matu, faraonų ir karalių galios, turtingumo atributu. Auksas viskam suteikia subtilumo ir prabangos – nuo papuošalų ir maisto iki interjero. Be to, auksas turi neįtikėtiną poveikį žmogaus sveikatai – jis gerina emocinę būseną ir teigiamai veikia odą. Moksliškai įrodyta, kad auksas suteikia odai elastingumo, ji tampa jaunesnė ir stangresnė, kadangi auksas lėtina kolageno ir elastino irimą. Taip pat auksas skatina kraujo apykaitą ir ląstelių regeneraciją, saugo nuo bakterijų ir drėkina odą. Aukso dalelės suteikia odai nepaprasto spindesio, ji tampa labai švelni ir gyvybinga.
Tavęs laukia 2 val. trukmės prabangus SPA kompleksas „Karališkas aukso ritualas“, kurį sudaro:
Atliekant SPA kompleksą „Karališkas aukso ritualas“ naudojami produktai su grynu auksu ne tik apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, bet ir slopina uždegimus, pasižymi gydomosiomis savybėmis. Dėl 24 karatų aukso dalelių, esančių kosmetikos produktuose, po procedūrų ant odos lieka lengvas aukso spindesys ir malonus aromatas.
Masažuojamos vietos: kryžkaulis, skiauterinės ataugos, sėdmenys, ilgieji ir platieji tarpšonkauliniai ir trapeciniai raumenys, pečiai, mentės, kaklas, pečių sąnariai, žastai. Masažo metu veikiami biologiškai aktyvūs taškai.
Atvykusiųjų laukia 40 min. trukmės klasikinis nugaros masažas, kuris atpalaiduojaįsitempusius nugaros ir pečių raumenis, slopina skausmą, padeda nurimti ir pamiršti kasdienius rūpesčius.
Masažo poveikis:
36 judesių veido masažas pagal kinų techniką skirtas visų amžiaus grupių žmonėms. Masažas atliekamas rankomis, o jo metu, spaudžiant akupresūrinius taškus, veikiamos visos veido dalys. Po procedūros veidas atrodo gaivesnis, skaistesnis, išryškinamos akys, skruostai, žandikaulio linija, o dėl pagerėjusios kraujotakos atgaivinama odos spalva.
Atvykusiųjų laukia 40 min. trukmės 36 judesių veido masažas pagal kinų techniką, kuris grąžins odai spalvą ir paryškins veido bruožus.
Atvykusiųjų laukia „Prisilietimo magija“ – pasirinktas 1 val. trukmės masažas ir DOVANA – 15 min. trukmės galvos masažas!
Pagal poreikį ir esamų problemų pobūdį galima rinktis iš šių masažų:
Po procedūrų atvykusieji vaišinami žolelių arbata arba gintariniu vandeniu.
Nėštumas – svarbus laikotarpis ne tik besilaukiančiai moteriai, bet ir visai šeimai. Viena naudingiausių procedūrų nėštumo metu – kokybiškas masažas. Nėščiųjų masažo paskirtis – padėti būsimai mamai jaustis geriau. Reguliariai atliekamas masažas ne tik palengvina nėštumo metu atsiradusius skausmus ir negalavimus, bet ir aktyvina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, pagerina miego kokybę, sumažina streso ir nerimo simptomus.
Antrasis nėštumo trimestras – pats saugiausias ir tinkamiausias laikas pradėti mėgautis nėščiųjų masažu, kadangi paskutinio trimestro metu pasireiškia dažniausi sveikatos sutrikimai – tampa sunkiau judėti, sumažėja fizinis aktyvumas, maudžia juosmenį, tinsta kojos, kamuoja mėšlungis, nugaros skausmai ir kt. Šias problemas gali padėti išspręsti nėščiųjų masažas. Šis masažas gali iš dalies kompensuoti sumažėjusį fizinį aktyvumą.
Masažas atliekamas ant įprasto masažinio stalo. Nėštumo pradžioje masažuojama moteris gali gulėti ir ant pilvo, vėlesniu nėštumo periodu ji paguldoma ant šono – tai bene saugiausia ir patogiausia padėtis. Esant poreikiui nėščioji gali būti paramstyta pagalvėmis arba sėdėti. Masažas atliekamas naudojant švelnesnę masažavimo techniką, nesiekiant giliųjų raumenų ir nestimuliuojant biologiškai aktyvių taškų.
Šis masažas gali būti atliekamas ir po gimdymo, kai moteris jau be diskomforto gali gulėti ant pilvo. Masažas padeda stiprinti organizmą, pagreitina svorio metimo procesą, mažina nugaros skausmą juosmens srityje, paruošia grįžimui į įprastą aktyvų gyvenimą, padeda atsipalaiduoti ir pailsėti.
Nėščiųjų masažas teikia įvairiapusišką naudą: gerina emocinę būklę, miego kokybę, laikyseną, atpalaiduoja padidėjusio svorio veikiamus sąnarius (čiurnų, apatinės nugaros dalies ir dubens srityje), mažina kaklo ir nugaros raumenų, taip pat galvos skausmus, rankų ir pėdų tinimą, mėšlungį, paruošia raumenis gimdymui, padeda atsikratyti nosies užgulimo.
Masažas rekomenduojamas jaučiant nugaros skausmus, varginant galvos skausmams, tirpstant rankoms ar kojoms, turint miego sutrikimų, jaučiant sunkumą ir tinimą kojose, norint atsipalaiduoti ir sumažinti stresą.
Kontraindikacijos: gausios vandeningos ar kraujingos išskyros, diabetas, užkrečiamos ir infekcinės ligos, pykinimas, vėmimas, stiprus skausminis sindromas, aukštas kraujospūdis, viduriavimas, tachikardija, kvėpavimo sutrumpėjimas, galvos svaigimas ir silpnumas.
Nėštumas – svarbus laikotarpis ne tik besilaukiančiai moteriai, bet ir visai šeimai. Viena naudingiausių procedūrų nėštumo metu – kokybiškas masažas. Nėščiųjų masažo paskirtis – padėti būsimai mamai jaustis geriau. Reguliariai atliekamas masažas ne tik palengvina nėštumo metu atsiradusius skausmus ir negalavimus, bet ir aktyvina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, pagerina miego kokybę, sumažina streso ir nerimo simptomus.
Antrasis nėštumo trimestras – pats saugiausias ir tinkamiausias laikas pradėti mėgautis nėščiųjų masažu, kadangi paskutinio trimestro metu pasireiškia dažniausi sveikatos sutrikimai – tampa sunkiau judėti, sumažėja fizinis aktyvumas, maudžia juosmenį, tinsta kojos, kamuoja mėšlungis, nugaros skausmai ir kt. Šias problemas gali padėti išspręsti nėščiųjų masažas. Šis masažas gali iš dalies kompensuoti sumažėjusį fizinį aktyvumą.
Masažas atliekamas ant įprasto masažinio stalo. Nėštumo pradžioje masažuojama moteris gali gulėti ir ant pilvo, vėlesniu nėštumo periodu ji paguldoma ant šono – tai bene saugiausia ir patogiausia padėtis. Esant poreikiui nėščioji gali būti paramstyta pagalvėmis arba sėdėti. Masažas atliekamas naudojant švelnesnę masažavimo techniką, nesiekiant giliųjų raumenų ir nestimuliuojant biologiškai aktyvių taškų.
Šis masažas gali būti atliekamas ir po gimdymo, kai moteris jau be diskomforto gali gulėti ant pilvo. Masažas padeda stiprinti organizmą, pagreitina svorio metimo procesą, mažina nugaros skausmą juosmens srityje, paruošia grįžimui į įprastą aktyvų gyvenimą, padeda atsipalaiduoti ir pailsėti.
Nėščiųjų masažas teikia įvairiapusišką naudą: gerina emocinę būklę, miego kokybę, laikyseną, atpalaiduoja padidėjusio svorio veikiamus sąnarius (čiurnų, apatinės nugaros dalies ir dubens srityje), mažina kaklo ir nugaros raumenų, taip pat galvos skausmus, rankų ir pėdų tinimą, mėšlungį, paruošia raumenis gimdymui, padeda atsikratyti nosies užgulimo.
Masažas rekomenduojamas jaučiant nugaros skausmus, varginant galvos skausmams, tirpstant rankoms ar kojoms, turint miego sutrikimų, jaučiant sunkumą ir tinimą kojose, norint atsipalaiduoti ir sumažinti stresą.
Kontraindikacijos: gausios vandeningos ar kraujingos išskyros, diabetas, užkrečiamos ir infekcinės ligos, pykinimas, vėmimas, stiprus skausminis sindromas, aukštas kraujospūdis, viduriavimas, tachikardija, kvėpavimo sutrumpėjimas, galvos svaigimas ir silpnumas.
Anticeliulitinis kojų masažas (atliekamas rankomis)
Masažo dėka oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama. Masažuojant, sukeliamas laikinas audinių spaudimas. Susikaupę toksinai limfos pagalba patenka į veninę cirkuliacijos sistemą ir natūraliu būdu pašalinami iš organizmo. Metabolizmo proceso stimuliacijos pagalba mažėja poodiniame riebaliniame sluoksnyje susikaupusių toksinų ir vandens kiekis.
Anticeliulitinis kojų masažas (atliekamas rankomis)
Masažo dėka oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama. Masažuojant, sukeliamas laikinas audinių spaudimas. Susikaupę toksinai limfos pagalba patenka į veninę cirkuliacijos sistemą ir natūraliu būdu pašalinami iš organizmo. Metabolizmo proceso stimuliacijos pagalba mažėja poodiniame riebaliniame sluoksnyje susikaupusių toksinų ir vandens kiekis.
Tai procedūra, kurios metu yra gerinamas limfos tekėjimas ir audinių aprūpinimas deguonimi, šalinamas skysčių, toksinų ir šlakų perteklius iš audinių bei organų.
Procedūra atliekama ne aparatu, o rankomis. Specialistas pajaučia tas vietas, kuriose užsistovi ir negali pratekėti limfa, jas išmasažuoja ir padeda atstatyti viso organizmo būklę. Taip pat jaučia riebalų sankaupas ir jas išmasažuoja, todėl procedūros Jums padės pagrąžinti kūną ir sulieknėti. Jau po pirmųjų limfodrenažo procedūrų Jūs pajusite teigiamus pokyčius tiek išorėje, tiek organizmo viduje!
Ajurvedinis masažas ne tik efektyviai atpalaiduoja kūną, bet ir stabilizuoja bei harmonizuoja žmogaus emocinę, dvasinę pusiausvyrą, pagerina bendrą savijautą. Specialūs judesiai yra gilūs, leidžia pajusti kiekvieną raumenį. Tai puiki terapija tiems, kurie skundžiasi energijos stygiumi, išsausėjusia oda, raumenų skausmais! Tradiciškai ajurvedinis masažas atliekamas tokioje aplinkoje, kuri skatina maksimalų kliento atsipalaidavimą, tad ta valanda ar pusantros, praleista ant masažinio gulto, bus itin maloni ir leis užmiršti viską aplink. Šilti kvapnūs aliejai ne tik sustiprins masažo poveikį, tačiau, veikdami odos ir nosies periferinius nervų galus, kapiliarus bei biologiškai aktyvius taškus, gerins daugelį organizmo funkcijų.
Masažo nauda:
Ajurvedinis masažas ne tik efektyviai atpalaiduoja kūną, bet ir stabilizuoja bei harmonizuoja žmogaus emocinę, dvasinę pusiausvyrą, pagerina bendrą savijautą. Specialūs judesiai yra gilūs, leidžia pajusti kiekvieną raumenį. Tai puiki terapija tiems, kurie skundžiasi energijos stygiumi, išsausėjusia oda, raumenų skausmais! Tradiciškai ajurvedinis masažas atliekamas tokioje aplinkoje, kuri skatina maksimalų kliento atsipalaidavimą, tad ta valanda ar pusantros, praleista ant masažinio gulto, bus itin maloni ir leis užmiršti viską aplink. Šilti kvapnūs aliejai ne tik sustiprins masažo poveikį, tačiau, veikdami odos ir nosies periferinius nervų galus, kapiliarus bei biologiškai aktyvius taškus, gerins daugelį organizmo funkcijų.
Masažo nauda:
Anticeliulitinis kojų masažas (atliekamas rankomis)
Masažo dėka oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama. Masažuojant, sukeliamas laikinas audinių spaudimas. Susikaupę toksinai limfos pagalba patenka į veninę cirkuliacijos sistemą ir natūraliu būdu pašalinami iš organizmo. Metabolizmo proceso stimuliacijos pagalba mažėja poodiniame riebaliniame sluoksnyje susikaupusių toksinų ir vandens kiekis.
Anticeliulitinis kojų masažas (atliekamas rankomis)
Masažo dėka oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama. Masažuojant, sukeliamas laikinas audinių spaudimas. Susikaupę toksinai limfos pagalba patenka į veninę cirkuliacijos sistemą ir natūraliu būdu pašalinami iš organizmo. Metabolizmo proceso stimuliacijos pagalba mažėja poodiniame riebaliniame sluoksnyje susikaupusių toksinų ir vandens kiekis.
Sportinis masažas – tai masažas, kurio metu naudojama tam tikra metodika, pasižyminti griežtais reikalavimais masažo kryptims, rankų padėtims, masažo būdų sekai, stiprumui ir kt. Sportinis masažas naudingas kiekvienam sportuojančiam ar mėgstančiam aktyvų gyvenimo būdą, patiriančiam didelį fizinį krūvį ar jaučiančiam nuolatinę fizinę įtampą bei nuovargį visame kūne.
Ši masažo rūšis tinka užsiimant įvairiomis sporto šakomis: tenisu, plaukimu, bėgimu, dviračių sportu ir t. t., nes padeda prisitaikyti prie fizinio krūvio ir po jo atsistatyti, pagerinti ar išlaikyti sportinį rezultatą bei ilgiau džiaugtis norimomis kūno formomis, išvengti traumų, padidinti darbingumą.
Atvykusiųjų laukia 1 val. 30 min. trukmės sportinis viso kūno masažas, atliekamas spaudžiamaisiais judesiais.
Klasikinis viso kūno masažas, kurio metu masažuojama nugara, kryžkaulis, sėdmenys, ilgieji, platieji ir trapeciniai raumenys, sprandas, kojos, rankos, pilvas ir krūtinkaulis.
Klasikinis viso kūno masažas tik iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas – iš tikrųjų jis pasižymi ypatingu poveikiu, džiuginančiu kiekvieną jį išbandžiusį:
Klasikinis viso kūno masažas, kurio metu masažuojama nugara, kryžkaulis, sėdmenys, ilgieji, platieji ir trapeciniai raumenys, sprandas, kojos, rankos, pilvas ir krūtinkaulis.
Klasikinis viso kūno masažas tik iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas – iš tikrųjų jis pasižymi ypatingu poveikiu, džiuginančiu kiekvieną jį išbandžiusį:
Prenumeruokite BookitNow LAIŠKĄ ir gaukite visas naujienas!
Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai