Haloterapijos seansas - tai nevaistinis fizinės gerovės užtikrinimo metodas, sukurtas naudojant druskų kasyklų orą atitinkantį dirbtinį mikroklimatą. Pagrindinis šio metodo veiksnys - seanso metu per specialias angas į patalpą pučiamas sausas druskos aerozolis. Druska pasižymi priešuždegiminiu, bronchus atpalaiduojančiu, gleives skystinančiu, uždegimą mažinančiu poveikiu, saugo kvėpavimo takus nuo infekcijų. Druskos dalelės tokios mažos, kad per kvėpavimo takus patenka iki smulkiųjų bronchų, dėl to žmogus ima lengviau atsikosėti, pradeda valytis bronchai, pasidaro lengviau kvėpuoti pro nosį. Buvimas druskingoje aplinkoje teigiamai veikia bendrą žmogaus savijautą. Derinamos su raminančia muzika bei besikeičiančių spalvų terapija, šios procedūros ramina nervų sistemą, stiprina imunitetą. Druskų kambaryje nėra kenksmingų mikroorganizmų ir alergenų, nes jiems ši terpė nepalanki.
Haloterapijos seansas - tai nevaistinis fizinės gerovės užtikrinimo metodas, sukurtas naudojant druskų kasyklų orą atitinkantį dirbtinį mikroklimatą. Pagrindinis šio metodo veiksnys - seanso metu per specialias angas į patalpą pučiamas sausas druskos aerozolis. Druska pasižymi priešuždegiminiu, bronchus atpalaiduojančiu, gleives skystinančiu, uždegimą mažinančiu poveikiu, saugo kvėpavimo takus nuo infekcijų. Druskos dalelės tokios mažos, kad per kvėpavimo takus patenka iki smulkiųjų bronchų, dėl to žmogus ima lengviau atsikosėti, pradeda valytis bronchai, pasidaro lengviau kvėpuoti pro nosį. Buvimas druskingoje aplinkoje teigiamai veikia bendrą žmogaus savijautą. Derinamos su raminančia muzika bei besikeičiančių spalvų terapija, šios procedūros ramina nervų sistemą, stiprina imunitetą. Druskų kambaryje nėra kenksmingų mikroorganizmų ir alergenų, nes jiems ši terpė nepalanki.
Krūtų spenelių aureolės rekonstrukcija (korekcija).
Trichopigmentacja (skalpo mikropigmentacija) (korekcija).
Krūtų spenelių aureolės rekonstrukcija (pirma procedūra).
Bacho žiedai suteikia emocinę pusiausvyrą ir stabilumą, jų esencija gali padėti prieš egzaminus, šoko atveju, po traumų ir sukrėtimų, kankinant slogiai nuotaikai bei patiriant neigiamas emocijas.
Konsultacijos metu asmeniškai jums iš gėlių žiedų bus gaminama esencija, o komponentai parenkami atsižvelgiant į jūsų būseną, temperamentą, negalavimo pobūdį bei poreikius. Ši terapija apsaugo nuo disbalansinių emocijų (nekantrumo, smulkmeniškumo, nepasitikėjimo, pavydo, agresijos, kritiškumo, baimės, įvairiausių kompleksų ir kt.), taip pat gali suteikti trūkstamų emocijų spalvą.
Paslaugos metu laukia 1 val. trukmės pokalbis, po kurio gausite Bacho gėlių asmeninį flakonėlį. Jį naudojant 3 savaites pasiekiami ryškūs rezultatai. Terapija skirta visoms amžiaus grupėms, yra efektyvi, neturi šalutinio poveikio bei nealergizuoja.
Deguonies terapija - tai procedūra, kurios metu kvėpuojate koncentruotu deguonimi per specialias nosies kaniules. Procedūra gali būti lengvai derinama su kitomis veiklomis – atsipalaiduokite skaitydami mėgstamą knygą, dirbdami kompiuteriu arba, siekdami dar geresnių rezultatų, derinkite su Roll Shaper limfodrenažiniu masažu.
Ši procedūra turi daugybę privalumų, kurie pagerins ne tik jūsų kasdienę savijautą, bet ir bendrą sveikatos būklę:
• Daugiau energijos – pagerėjęs deguonies tiekimas audiniams padeda sumažinti nuovargį ir suteikia žvalumo.
• Kvėpavimo lengvumas – terapija mažina dusulį ir pagerina kvėpavimo sistemos veiklą, ypač naudinga sergant kvėpavimo takų ligomis.
• Smegenų veiklos aktyvinimas – geresnis deguonies pasisavinimas skatina dėmesio koncentraciją, mažina galvos svaigimą ir stiprina atmintį.
• Streso mažinimas – terapija ramina nervų sistemą, padeda atsipalaiduoti ir sumažinti įtampą.
• Odos atsinaujinimas – deguonis prisideda prie greitesnio audinių gijimo ir natūralaus odos atsinaujinimo procesų.
• Imuninės sistemos stiprinimas – padidėjęs deguonies kiekis organizme skatina natūralią apsaugą nuo ligų.
Procedūra nereikalauja jokio papildomo pasiruošimo.
Elektrinės stimuliacijos terapija (TENS) (angl. Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation) – tai neinvazinis fizioterapijos metodas, naudojantis žemo dažnio elektrinius impulsus skausmui mažinti ir nervų veiklai stimuliuoti. TENS terapija atliekama per odą, naudojant elektrodus, kurie perduoda elektrinius signalus į nervų galūnėles. Šis metodas yra saugus ir plačiai naudojamas reabilitacijoje siekiant valdyti skausmą ir pagerinti gyvenimo kokybę esant įvairioms sveikatos būklėms.
Kaip veikia TENS terapija? TENS terapijos poveikis grindžiamas dviem pagrindiniais mechanizmais:
1. Skausmo signalų blokavimas: elektriniai impulsai stimuliuoja odos nervų galūnėles, kurios siunčia signalus į smegenis. Šie signalai „užblokuoja“ skausmo signalų perdavimą į centrinę nervų sistemą.
2. Endorfinų išsiskyrimas: impulsai skatina organizmo natūralių skausmo malšintojų (endorfinų) gamybą.
Nauda reabilitacijoje:
1. Skausmo mažinimas: Efektyviai mažina ūminį ir lėtinį skausmą; Naudojamas esant nugaros, kaklo, sąnarių, raumenų skausmams; Tinka neuropatiniam skausmui (pvz., diabetinei neuropatijai).
2. Raumenų atsipalaidavimas: Mažina raumenų spazmus ir įtampą; Palengvina skausmą po intensyvaus fizinio krūvio ar traumų.
3. Uždegimo mažinimas: Gerina kraujotaką ir mažina audinių patinimą; Skatina gijimą, mažindamas uždegimo simptomus.
4. Neurologinių funkcijų gerinimas: Skatina nervų regeneraciją ir sumažina neuropatinius skausmus; Gali būti naudojamas po insulto ar periferinių nervų pažeidimų.
5. Alternatyva vaistams: TENS terapija yra neinvazinis ir natūralus skausmo mažinimo būdas, padedantis sumažinti skausmą be medikamentų.
Būklės, gydomos TENS terapija:
Skausmo valdymas: Nugaros ir juosmens skausmai; Sąnarių skausmai (pvz., artritas, osteoartritas); Kaklo skausmas; Išialgija (sėdmens nervo skausmas); Raumenų ir sausgyslių skausmai po traumų.
Neuropatinis skausmas: Diabetinė neuropatija; Poherpetinė neuralgija (skausmas po juostinės pūslelinės); Fantominis skausmas po amputacijų.
Pooperacinė reabilitacija: Skausmo mažinimas po chirurginių intervencijų; Patinimų ir uždegimų valdymas.
Kitos būklės: Fibromialgija; Migrena ir galvos skausmai; Temporomandibulinio sąnario (TMJ) skausmas.
Impulsinių srovių terapija – tai fizioterapijos metodas, kai naudojami elektriniai impulsai stimuliuoti raumenis, nervus ar minkštuosius audinius. Šis metodas padeda gydyti įvairias sveikatos būkles, mažinti skausmą, gerinti kraujotaką, skatinti gijimą ir atkurti sutrikusias funkcijas. Terapija dažnai naudojama reabilitacijoje po traumų, operacijų ar neurologinių pažeidimų.
Kaip veikia impulsinių srovių terapija?
Elektriniai impulsai perduodami per odą naudojant elektrodus. Jie veikia raumenis ar nervus pagal pasirinktą dažnį, intensyvumą ir trukmę.
Poveikis priklauso nuo naudojamos srovės tipo:
1. Raumenų stimuliacija: skatina raumenų susitraukimą, pagerina tonusą ir jėgą.
2. Skausmo mažinimas: stimuliuojami nervų receptoriai, blokuojantys skausmo signalus.
3. Kraujotakos gerinimas: stimuliuojami kraujagyslių sienelės raumenys.
4. Audinių regeneracija: pagerėja medžiagų apykaita ir ląstelių atsinaujinimas.
Nauda reabilitacijoje:
1. Raumenų funkcijos atstatymas: Padeda gydyti raumenų atrofiją (silpnumą) po ilgalaikio neveiklumo, traumų ar operacijų; Stiprina raumenis, ypač jei dėl nervų pažeidimo sunku juos aktyvuoti natūraliai; Skatina raumenų koordinaciją ir judesių kontrolę.
2. Skausmo mažinimas: Blokuoja skausmo signalus, slopindama nervų jautrumą; Mažina ūminį ir lėtinį skausmą, pvz., artrito, nugaros skausmų ar nervų uždegimų atvejais.
3. Kraujotakos ir limfos apytakos gerinimas: Padeda mažinti patinimus ir uždegimus po traumų ar operacijų; Skatina gijimo procesus, gerindama deguonies ir maistinių medžiagų tiekimą audiniams.
4. Neurologinių būklių reabilitacija: Paralyžius ar parezė: skatina raumenų veiklą, kai nervų signalai yra sutrikę; Išeminis ar hemoraginis insultas: atkuria raumenų funkciją ir pagerina kraujotaką pažeistoje srityje; Periferinė neuropatija: stimuliuoja nervų atsinaujinimą.
5. Sportinės traumos ir reabilitacija: Paspartina gijimą po patempimų, raumenų plyšimų ar sausgyslių sužalojimų; Padeda atsistatyti po intensyvaus fizinio krūvio, mažina raumenų įtampą.
6. Randų ir sąaugų gydymas: Stimuliuoja kolageno gamybą, pagerina randų elastingumą; Naudojama pooperaciniu laikotarpiu, siekiant sumažinti sąaugų susidarymo riziką.
Būklės, gydomos impulsinių srovių terapija:
• Raumenų silpnumas ar atrofija.
• Nervų pažeidimai: periferinė neuropatija, nervų uždegimai.
• Skausmo sindromai: nugaros, kaklo, sąnarių skausmai, išialgija.
• Traumos: raumenų patempimai, sausgyslių uždegimai, sumušimai.
• Sąnarių ligos: artritas, osteoartritas.
• Pooperacinė reabilitacija: raumenų funkcijos atstatymas ir gijimo skatinimas.
• Neurologinės ligos: insultas, išsėtinė sklerozė, cerebrinis paralyžius.
Indiba Activ terapija – tai neinvazinis gydymo ir reabilitacijos metodas, kuris naudoja radiofrekuencijos (RF) technologiją, siekiant skatinti audinių regeneraciją, sumažinti skausmą ir uždegimą bei pagerinti kraujotaką. Indiba sistema veikia radijo bangomis, kurių dažnis yra 448 kHz. Šis dažnis padeda stimuliuoti ląstelių metabolizmą ir regeneracinius procesus giliuose audiniuose. Procedūros metu audiniai šildomi arba veikiami subterminiu (nešildančiu) būdu, priklausomai nuo terapijos tikslo. Tai suaktyvina kraujotaką, pagerina deguonies tiekimą ir padeda organizmui natūraliai gydytis.
Indiba Activ terapijos nauda:
Kokios būklės gydomos su Indiba Activ terapija:
Kam tinka Indiba Activ terapija? Ši terapija tinka tiek profesionaliems sportininkams, tiek žmonėms, turintiems ūmių ar lėtinių traumų. Dėl savo universalaus veikimo ji naudojama kineziterapijoje, reabilitacijoje, sporto medicinoje ir estetinėje medicinoje.
~ 90 proc. žmonių populiacijos yra Herpes viruso nešiotojai. Juo užsikrečiama šeimoje arba tiesioginio kontakto metu su viruso nešiotoju. Vienas iš veiksmingiausių būdų kovoti su Herpes virusu yra gydymas lazeriu. Tai konservatyvus viruso sukeltų pūslelių gydymas. Lazeriu yra naikinami pūslelėse susidarę virusai. Tokiu būdu paspartinamas gijimas bei užkertamas kelias rando susidarymui ir viruso išplitimui. Svarbu paminėti, kad atliekant stimuliaciją lazeriu nejaučiamas skausmas, tik maloni šiluma. Gydant Herpes virusą lazeriu nėra reikalinga vartoti kitus papildomus medikamentus, nebent Jums tai paskyrė gydytojas.
Viena pagrindinė prasto regėjimo priežasčių - problemos, susijusios su laikysena, ypač su įtampa viršutinėje kūno dalyje – pečiuose, kakle. Blogėjant kaklo kraujotakai, per ilgą laiką suprastėja akies kraujotaka ir mityba - tai yra viena akies nuovargio ir regėjimo sutrikimų priežasčių. Raumenų atpalaidavimas duoda naudos ne tik gydant raumenų įtampas, tačiau kartu padeda atstatyti psichologinę pusiausvyrą, o juk tai pagrindas geram matymui, atpalaidavus raumenis, palengvėja ir pagerėja regos organų aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis, mankštinant akių raumenis, kartu veikiamos ir smegenys, todėl šių pratimų svarba didžiulė. Derinant akių mankštą su kaklo bei pečių juostos atpalaidavimo pratimais, galima greičiau ir efektyviau pasiekti teigiamų regėjimo pokyčių.
Dietistas – tai specialistas, kuris padeda subalansuoti mitybą atsižvelgiant į Jūsų sveikatos būklę ir tikslus. Jis įvertins Jūsų mitybos įpročius, fizinį aktyvumą ir gyvenimo būdą, pateikdamas rekomendacijas, kaip pasiekti norimą svorį, gyventi sveikiau ir jaustis geriau.
Dietisto konsultacija rekomenduojama:
Konsultacijos metu Jums bus sudarytas individualus mitybos planas, o pagal poreikį – paskirti papildomi tyrimai, kaip kūno sudėties analizė ar maisto netoleravimo tyrimai.
Hiperhidrozės gydymo procedūra – komfortas ir kontrolė jūsų odai
YOU klinikoje siūlome modernų gydymo metodą tiems, kurie kenčia nuo padidėjusio prakaitavimo pažastų, padų ar delnų srityje. Mūsų individualiai pritaikytas metodas padeda sumažinti prakaitavimą, užtikrina ilgesnį komfortą ir pagerina gyvenimo kokybę. Procedūra pritaikoma pagal jūsų odos būklę, siekiant pasiekti optimalų rezultatą.
Gydymo metu pagerinama odos būklė, suteikiant jums pasitikėjimą savimi ir komfortą net ir intensyviomis dienomis.
Kodėl verta rinktis YOU kliniką?
• Inovatyvūs ir patikimi gydymo metodai.
• Individualus požiūris į kiekvieną klientą.
• Ilgalaikis komfortas ir pagerinta gyvenimo kokybė.
Atraskite naują komforto lygį ir kontroliuokite hiperhidrozę YOU klinikoje – susitinkame ir padėsime jums jaustis geriau kasdien!
Termoterapija (šilumos terapija) – tai gydymo metodas, naudojantis šilumą įvairių sveikatos sutrikimų valdymui. Ji padeda malšinti skausmą, mažinti raumenų įtampą, gerinti kraujotaką ir skatinti audinių gijimą. Šiluma gali būti tiekiama naudojant karštus kompresus, šildymo pagalvėles, infraraudonųjų spindulių lempas, termines voneles ar kitus šilumos šaltinius.
Kaip veikia termo terapija? Šiluma turi šiuos fiziologinius poveikius:
1. Kraujagyslių išsiplėtimas (vazodilatacija): pagerina kraujotaką, o tai padeda deguoniui ir maistinėms medžiagoms pasiekti pažeistus audinius.
2. Raumenų atsipalaidavimas: šiluma mažina raumenų įtampą ir spazmus.
3. Metabolizmo stimuliavimas: šiluma didina ląstelių aktyvumą, skatina gijimą.
4. Skausmo mažinimas: šiluma slopina skausmo receptorių jautrumą ir pagerina komforto pojūtį.
Būklės, kurios gydomos termo terapija reabilitacijoje:
1. Lėtinės sąnarių ir raumenų būklės: Osteoartritas: šiluma sumažina sąnarių sąstingį ir skausmą, pagerina judrumą; Reumatoidinis artritas: padeda mažinti raumenų ir sąnarių skausmą, ypač ne ūmioje stadijoje; Fibromialgija: šiluma padeda atpalaiduoti raumenis ir mažina diskomfortą.
2. Raumenų įtampa ir spazmai: Nugaros, kaklo, juosmens skausmai dėl raumenų pertempimo ar spazmų; Miofascialinis skausmo sindromas: raumenų „mazgų“ atpalaidavimas naudojant šilumą.
3. Sąnarių sąstingis ir judrumo apribojimai: Sustingęs petys (adhezinis kapsulitas): šiluma padeda sušvelninti skausmą ir pagerinti sąnario judesius; Sąnarių judėjimo ribojimas po traumų ar operacijų.
4. Lėtiniai skausmai: Lėtinis nugaros skausmas; Skausmai dėl degeneracinių stuburo problemų (pvz., spondilozės); Ischialgija (sėdmens nervo skausmas).
5. Minkštųjų audinių sužalojimai: Raumenų patempimai: po ūmios fazės šiluma pagerina kraujotaką ir pagreitina atsistatymą; Sausgyslių sužalojimai (tendinopatijos ne ūmioje stadijoje); Sumušimai: šiluma naudojama tik po pradinės ūmios fazės, siekiant sumažinti skausmą ir pagreitinti kraujosruvų rezorbciją.
6. Pooperacinė reabilitacija: Audinių gijimo skatinimas po ortopedinių ar raumenų operacijų; Sąnarių judrumo gerinimas po chirurginio gydymo.
7. Kraujotakos ir limfos apytakos gerinimas: Esant kraujotakos sutrikimams, šiluma skatina kraujo tėkmę ir padeda sumažinti edemą; Limfinės sistemos funkcijos gerinimas (pvz., esant limfostazei).
8. Nervų sistemos būklės: Periferinės neuropatijos (ne ūmioje stadijoje); Sėdmens nervo uždegimas (ne ūmioje fazėje šiluma mažina skausmą ir raumenų įtampą).
Impulsinių srovių terapija – tai fizioterapijos metodas, kai naudojami elektriniai impulsai stimuliuoti raumenis, nervus ar minkštuosius audinius. Šis metodas padeda gydyti įvairias sveikatos būkles, mažinti skausmą, gerinti kraujotaką, skatinti gijimą ir atkurti sutrikusias funkcijas. Terapija dažnai naudojama reabilitacijoje po traumų, operacijų ar neurologinių pažeidimų.
Kaip veikia impulsinių srovių terapija?
Elektriniai impulsai perduodami per odą naudojant elektrodus. Jie veikia raumenis ar nervus pagal pasirinktą dažnį, intensyvumą ir trukmę.
Poveikis priklauso nuo naudojamos srovės tipo:
1. Raumenų stimuliacija: skatina raumenų susitraukimą, pagerina tonusą ir jėgą.
2. Skausmo mažinimas: stimuliuojami nervų receptoriai, blokuojantys skausmo signalus.
3. Kraujotakos gerinimas: stimuliuojami kraujagyslių sienelės raumenys.
4. Audinių regeneracija: pagerėja medžiagų apykaita ir ląstelių atsinaujinimas.
Nauda reabilitacijoje:
1. Raumenų funkcijos atstatymas: Padeda gydyti raumenų atrofiją (silpnumą) po ilgalaikio neveiklumo, traumų ar operacijų; Stiprina raumenis, ypač jei dėl nervų pažeidimo sunku juos aktyvuoti natūraliai; Skatina raumenų koordinaciją ir judesių kontrolę.
2. Skausmo mažinimas: Blokuoja skausmo signalus, slopindama nervų jautrumą; Mažina ūminį ir lėtinį skausmą, pvz., artrito, nugaros skausmų ar nervų uždegimų atvejais.
3. Kraujotakos ir limfos apytakos gerinimas: Padeda mažinti patinimus ir uždegimus po traumų ar operacijų; Skatina gijimo procesus, gerindama deguonies ir maistinių medžiagų tiekimą audiniams.
4. Neurologinių būklių reabilitacija: Paralyžius ar parezė: skatina raumenų veiklą, kai nervų signalai yra sutrikę; Išeminis ar hemoraginis insultas: atkuria raumenų funkciją ir pagerina kraujotaką pažeistoje srityje; Periferinė neuropatija: stimuliuoja nervų atsinaujinimą.
5. Sportinės traumos ir reabilitacija: Paspartina gijimą po patempimų, raumenų plyšimų ar sausgyslių sužalojimų; Padeda atsistatyti po intensyvaus fizinio krūvio, mažina raumenų įtampą.
6. Randų ir sąaugų gydymas: Stimuliuoja kolageno gamybą, pagerina randų elastingumą; Naudojama pooperaciniu laikotarpiu, siekiant sumažinti sąaugų susidarymo riziką.
Būklės, gydomos impulsinių srovių terapija:
• Raumenų silpnumas ar atrofija.
• Nervų pažeidimai: periferinė neuropatija, nervų uždegimai.
• Skausmo sindromai: nugaros, kaklo, sąnarių skausmai, išialgija.
• Traumos: raumenų patempimai, sausgyslių uždegimai, sumušimai.
• Sąnarių ligos: artritas, osteoartritas.
• Pooperacinė reabilitacija: raumenų funkcijos atstatymas ir gijimo skatinimas.
• Neurologinės ligos: insultas, išsėtinė sklerozė, cerebrinis paralyžius.
Indiba Activ terapija – tai neinvazinis gydymo ir reabilitacijos metodas, kuris naudoja radiofrekuencijos (RF) technologiją, siekiant skatinti audinių regeneraciją, sumažinti skausmą ir uždegimą bei pagerinti kraujotaką. Indiba sistema veikia radijo bangomis, kurių dažnis yra 448 kHz. Šis dažnis padeda stimuliuoti ląstelių metabolizmą ir regeneracinius procesus giliuose audiniuose. Procedūros metu audiniai šildomi arba veikiami subterminiu (nešildančiu) būdu, priklausomai nuo terapijos tikslo. Tai suaktyvina kraujotaką, pagerina deguonies tiekimą ir padeda organizmui natūraliai gydytis.
Indiba Activ terapijos nauda:
Kokios būklės gydomos su Indiba Activ terapija:
Kam tinka Indiba Activ terapija? Ši terapija tinka tiek profesionaliems sportininkams, tiek žmonėms, turintiems ūmių ar lėtinių traumų. Dėl savo universalaus veikimo ji naudojama kineziterapijoje, reabilitacijoje, sporto medicinoje ir estetinėje medicinoje.
Sveikatai naudingi tyrimai!
Skydliaukės tyrimai būtini kiekvienam, nes skydliaukė atlieka itin svarbias funkcijas organizme – gerina medžiagų apykaitai reguliuoti reikalingus hormonus. Tokius naudingus tyrimus galima atlikti sveikatos centre „Gilės“ – čia laukiami visi, kuriems rūpi gera savijauta.
Jūsų laukia 10–15 min. trukmės pirminė skydliaukės ištyrimo programa, kurią sudaro keturių pagrindinių skydliaukės hormonų tyrimai, leidžiantis ne tik spręsti apie skydliaukės veiklą, bet ir ištirti antikūnus prieš skydliaukę.
Tyrimai: laisvasis tiroksinas (FT4), laisvasis trijodtironinas (FT3), mikrosominiai skydliaukės antikūnai (ATPO), tireoglobulinas, tireotropinis hormonas (TTH), antitireoglobulino antikūnai (Anti-TG).
Sveikatos centras „Gilės“ teikia kvalifikuotas ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Čia dirba didelė specialistų komanda: šeimos gydytojai, psichiatras, dietologas, neurologas, ortopedas ir kt. Sveikatos centre atliekami masažai, laboratoriniai tyrimai, siūlomi profilaktiniai sveikatos patikrinimai įmonių darbuotojams, reabilitacijos paslaugos, teikiama asmens priežiūra, pagalba ir slauga paciento namuose.
Sveikata – didžiausias turtas!
Skydliaukės tyrimai būtini kiekvienam, nes skydliaukė atlieka itin svarbias funkcijas organizme – gerina medžiagų apykaitai reguliuoti reikalingus hormonus. Tokius naudingus tyrimus galima atlikti sveikatos centre „Gilės“ – čia laukiami visi, kuriems rūpi gera savijauta.
Jūsų laukia 10–15 min. trukmės išplėstinė skydliaukės ištyrimo programa, kurią sudaro šešių svarbiausių skydliaukės funkciją parodančių hormonų ir baltymų tyrimai. Gaunama informacija ne tik apie skydliaukės padidėjimą ar sumažėjimą, bet ir apie galimą imuninį ar navikinį skydliaukės pažeidimą.
Tyrimai: laisvasis tiroksinas (FT4), laisvasis trijodtironinas (FT3), mikrosominiai skydliaukės antikūnai (ATPO), tireoglobulinas, tireotropinis hormonas (TTH), antitireoglobulino antikūnai (Anti-TG).
Modernus būdas stresui suvaldyti!
Šiuolaikiniame pasaulyje su stresu susiduria kone visi, ypač kai pasikeičia gyvenimo režimas, kyla konfliktų šeimoje, darbe ar tenka susidurti su kitomis neplanuotomis permainomis, todėl itin svarbu gebėti kontroliuoti savo reakciją į stresą. „AI virtualios realybės streso klinika“ siūlo neeilinį sprendimą – išmokti valdyti stresą pasitelkiant dirbtinį intelektą!
Jūsų laukia 1 streso valdymo virtualioje realybėje sesija (vienos sesijos trukmė – 40–45 min.).
Kiekvienas streso valdymo užsiėmimas, kurio metu naudojamas dirbtinis intelektas, sudarytas iš 2 dalių: 15–20 min. trukmės sesijos virtualioje realybėje ir 25 min. trukmės konsultacijos, sesijos aptarimo. Dirbtinis intelektas kiekvienam dalyviui individualiai pritaiko streso valdymo programą.
Sesijos metu Jūsų laukia:
Modernus būdas stresui suvaldyti!
Šiuolaikiniame pasaulyje su stresu susiduria kone visi, ypač kai pasikeičia gyvenimo režimas, kyla konfliktų šeimoje, darbe ar tenka susidurti su kitomis neplanuotomis permainomis, todėl itin svarbu gebėti kontroliuoti savo reakciją į stresą. „AI virtualios realybės streso klinika“ siūlo neeilinį sprendimą – išmokti valdyti stresą pasitelkiant dirbtinį intelektą!
Jūsų laukia 5 streso valdymo virtualioje realybėje sesijų (vienos sesijos trukmė – 40–45 min.).
Kiekvienas streso valdymo užsiėmimas, kurio metu naudojamas dirbtinis intelektas, sudarytas iš 2 dalių: 15–20 min. trukmės sesijos virtualioje realybėje ir 25 min. trukmės konsultacijos, sesijos aptarimo. Dirbtinis intelektas kiekvienam dalyviui individualiai pritaiko streso valdymo programą.
Sesijos metu Jūsų laukia:
Modernus būdas stresui suvaldyti!
Šiuolaikiniame pasaulyje su stresu susiduria kone visi, ypač kai pasikeičia gyvenimo režimas, kyla konfliktų šeimoje, darbe ar tenka susidurti su kitomis neplanuotomis permainomis, todėl itin svarbu gebėti kontroliuoti savo reakciją į stresą. „AI virtualios realybės streso klinika“ siūlo neeilinį sprendimą – išmokti valdyti stresą pasitelkiant dirbtinį intelektą!
Jūsų laukia 10 streso valdymo virtualioje realybėje sesijų (vienos sesijos trukmė – 40–45 min.).
Kiekvienas streso valdymo užsiėmimas, kurio metu naudojamas dirbtinis intelektas, sudarytas iš 2 dalių: 15–20 min. trukmės sesijos virtualioje realybėje ir 25 min. trukmės konsultacijos, sesijos aptarimo. Dirbtinis intelektas kiekvienam dalyviui individualiai pritaiko streso valdymo programą.
Sesijos metu Jūsų laukia: