Bookitnow.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydamas(-a) toliau sutinki su būtiniausiais slapukais. Taip pat gali sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Duomenų valdytojas UAB "Gera dovana". Pakeisti ar atnaujinti pasirinkimus gali atlikti čia Slapukų politika.
Natūralūs aliejai ypač vertinami dėl savo savybių ir poveikio grožiui. Moterys be galo mėgsta įvairius augalinius aliejus naudoti grožio ritualams, veido odos procedūroms. Tai tikrai naudinga priemonė, kuri padeda puoselėti odos grožį, tačiau jei aliejus naudosite netinkamai, galite odai ir pakenkti. Todėl labai svarbu laikytis tam tikrų taisyklių, kurios padės išvengti neigiamų rezultatų.
Odos jaunystei ir drėkinimui
Natūralūs augaliniai aliejai dažnai naudojami net ir kasdieniams odos priežiūros ritualams. Taip pat jie naudojami atliekant veido ar kūno masažą, norint išspręsti tam tikras odos problemas. Nors skirtingi aliejai turi skirtingas savybes, tačiau bendrai visi aliejai yra tikras jaunystės eliksyras. Aliejai odą drėkina, pamaitina naudingomis medžiagomis, padeda sumažinti odos pigmentaciją, oda tampa švelnesnė, minkštesnė. Kai kas aliejus naudoja net ir aknės ar uždegimų gydymui.
Aliejai puikiai drėkina odą, kadangi neleidžia išgaruoti drėgmei iš odos. O tuo pačiu aprūpina odą maistingomis medžiagomis bei vitaminais. Natūraliuose aliejuose gausu odai taip reikalingų vitaminų A bei E.
Tai visiškai natūralus būdas aprūpinta odą reikiamomis medžiagomis be jokių pavojingų sudėtinių ingredientų. O juk dažnai veido odos priežiūros priemonėse būna nepageidaujamų ingredientų, kurie sausina, dirgina odą.
Nenaudokite aliejų per dažnai
Augaliniai aliejai daro stebuklus tuomet, kai yra naudojami su saiku. Po ilgesnio laiko jie gali ir pakenkti. Jei kasdien gausiai odą tepsite aliejais, ji gali dehidratuoti. Aliejus su laiku suformuos plėvelę, taip sumažės odos drėkinimas. Taip pat aliejuose yra riebalų rūgščių, kurios gali odą išsausinti, jei aliejai bus tepami per dažnai. Net ir natūralių produktų galima padauginti.
Kaip tinkamai naudoti aliejus?
Natūralus, nerafinuotas aliejus gali kartais puikiai atstoti veido kremą. Ypatingai jautresnės odos savininkėms, kurioms netinka kremai su konservantais ar kitais dirginančiais odą ingredientais.
Prieš tepant aliejų ant odos ją reikia sudrėkinti. Galite nupraususios odą vandeniu jos tiesiog nenusausinti. Tačiau dar geresnių rezultatų pasieksite, jei prieš tai veido odą apipurkšite rožių vandens hidrolatu ar terminiu šaltinio vandeniu. Tuomet užsipilkite kelis lašelius aliejaus ant delnų ir lengvai paskirstykite ant veido odos.
Jei aliejais odą lepinsite tik kartą per savaitę, tuomet prieš tai atlikite veido valymą (šveitimą). Pašalinsite negyvas odos ląsteles, oda geriau įsisavins visas maistines medžiagas ir vitaminus. Jei aliejų tepsite ant nešvarios odos, aliejus susimaišys su negyvų ląstelių sluoksniu ir taip užkimš poras. Taip gali kilti uždegiminiai procesai odoje, ji atrodys papilkėjusi. O juk visos svajojame apie skaisčią ir švytinčią odą.
Naudingiausi natūralūs aliejai veido odai
Natūralių aliejų rūšių tikrai daug. Kiekvienas jų turi savo išskirtinių savybių. Tačiau veido odai tinkamiausi ir naudingiausi yra keli.
Avokadų aliejus naudinga ne tik odos drėkinimui ir maitinimui. Jis padeda kovoti su egzema, akne, skatina greitesnį žaizdelių gijimą. Taip pat užerta kelią odos senėjimo procesams.
Migdolų aliejus puikiai tinka turint sausą, jautrią ir sudirgusią odą. Jis puikus pagalbininkas norint įveikti odos niežulį, egzemą. Be to, migdolų aliejus puikiai drėkina odą. Tad tinka net ir vasarą pamaitinti odą po saulės vonių. Migdolų aliejus tiks ir vyrams, norintiems palepinti savo odą po skutimosi. Migdolų aliejaus kelis lašelius galite į lašinti į veido kremą.
Arganų aliejus pasižymi savybę lengvai susigerti. Todėl jį tepti galima bet kuriuo paros metu. Jis odą drėkina, tonizuoja, padeda esant aknės bėrimams. Šis aliejus puikus būdas kovoti su pirmaisiais odos senėjimo požymiais. Na, o būsimos mamos juo turėtų tepti pilvą ir kojas norėdamos išvengti strijų.
Burnočių aliejus – turi ypatingas drėkinančias savybes. Aliejuje gausu skvaleno (sotusis ir stabilus angliavandenilis, kuris randamas mūsų odoje). Būtent jis padeda neišsausėti odai.
Ispaninių šalavijų sėklų (chia) aliejus – tai aliejus, kuriame gausu riebalų rūgščių. Aliejus padeda suminkštinti ir sušvelninti odą. Po procedūros su šiuo aliejumi oda bus švelni tarsi šilkas.
Kad ir kokį augalinį aliejų pasirinksite puoselėti savo odos grožį, atminkite, kad net ir natūralias priemones reikia naudoti su saiku. Tuomet pasieksite geriausių rezultatų!