Bookitnow.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydamas(-a) toliau sutinki su būtiniausiais slapukais. Taip pat gali sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Duomenų valdytojas UAB "Gera dovana". Pakeisti ar atnaujinti pasirinkimus gali atlikti čia Slapukų politika.
Ar teko kada girdėti apie krioterapiją? O gydymą šalčiu? Krioterapija itin naudingas mokslo ir medicinos atradimas. Nors tai senai nebe naujiena ir Lietuvoje, tačiau apie šią procedūrą žino dar tikrai ne visi. Pasaulyje krioterapija taikoma jau daugiau nei 30 metų. Lietuvoje ji nėra tokia populiari, kaip kitose šalyse, tačiau tie, kas išbandė šią procedūrą, džiaugiasi puikiais rezultatais. Krioterapija arba gydymas šalčiu puikiai pritaikoma tiek grožio, tiek medicinos srityse. Šį kartą papasakosime, kaip krioterapija gali padėti puoselėti Jūsų odos grožį ir sumažinti apimtis.
Krioterapija - kas tai?
Krioterapija kitaip vadinama gydymu šalčiu. Tačiau tai nereiškia, kad ši procedūra skirta vien gydymo tikslais. 1970 metai Japonijoje buvo pasiūlyta panaudoti kriokamerą medicininiams tikslams. Tokioje kameroje oras atšąla iki beveik -200 C. Gydymas šalčiu labai išpopuliarėjo visame pasaulyje. Įvairiose šalyse gydomos įvairios ligos - psichiniai susirgimai, stiprinamas imunitetas, netgi gydomas vėžys, taip pat šaltis padeda išvengti randų ar patinimų po įvairių operacijų. Todėl krioterapija taikoma atliekant ir plastines operacijas.
Lietuvoje krioterapija labiausiai taikoma grožio srityje. Procedūros atliekamos ne kamerose, o specialiu aparatu. Tačiau šalčiu veikiamos tam tikros kūno vietos. Dažniausiai šalčiu veikiamos probleminės sritys, kur yra riebalų perteklius, sumažėjęs odos elastingumas, matomas celiulitas, norima panaikinti įvairius odos darinius.
Krioterapija arba gydymas šalčiu - tai visiškai neskausminga, neinvazinė procedūra. Oda ir audiniai veikiami atšaldytų dujų - azoto. Lietuvoje naudojami specialūs aparatai su dideliu antgaliu, kuris laikomas tam tikrą laiką probleminėse vietose. Kitose šalyse populiaru ir šalčio kameros. Kaip jos atrodo ir veikia galite pamatyti šiame video, kuriame šalčio kamerą išbando Dr. Ozas.
Krioterapijos procedūras atlieka tik ypatingai aukšto lygio kosmetologai ir specialistai.
Krioterapija veidui
Krioterapija gali padėti išspręsti daugybę estetinių problemų. Krioterapija veidui padeda sumažinti odos senėjimo procesus, pakoreguoti veido ovalą, sumažinti pagurklį. Veikiant šalčiui galima efektyviai sumažinti raukšleles ir atjauninti veido odą. Oda tampa skaistesnė, elastingesnę, skatinamas greitesnė odos regeneracija. Oda pridrėkinama, tampa švytinti, pagražėja veido ovalas. Krioterapija taikoma ir norint sumažinti matomus kapiliarus, padeda gydyti odos infekcijas, mažinti ar visai panaikinti randelius.
Krioterapiją galima atlikti bet kuriuo metu laiku. Krioterapiją galima atlikti ir vasarą. Ją galima daryti prieš deginimąsi saulėje ar po jo. Ši procedūra padeda atkurti drėgmės balansą. Procedūra visiškai neskausminga ir nesukelia odos sudirgimų.
Kiek krioterapijos procedūrų reikia?
Norint atgaivinti odą, sumažinti raukšleles, padailinti veido ovalą rekomenduojama atlikti ne mažiau kaip 4 - 5 krioterapijos procedūras. Procedūras reikia kartoti ne dažniau nei kas dvi savaites. Dvi savaitės idealus laikotarpis tarp procedūrų. Toks laiko tarpas reikalingas todėl, kad krioterapija yra labai efektyvi ir stiprų poveikį turinti procedūra. Procedūrų kursą rekomenduojama atlikti ne dažniau nei 2 kartus per metus. Taip pat rekomenduojama atlikti palaikomąją procedūrą kartą ar du per mėnesį. Kartais moterys apsilanko vienkartinei procedūrai prieš svarbią šventę, kad oda atsigautų, būtų labiau pridrėkinta ir skaistesnė. Šią procedūrą labai mėgsta žvaigždės, ypatingai prieš šventinį laikotarpį, kuomet norisi su makiažu atrodyti idealiai. O šalčio procedūros padeda pasiekti efektyvų rezultatą jau ir po vieno apsilankymo.
Krioterapija kūnui
Krioterapijos procedūros taikomos ne tik veido odai grąžinti bei veido odos problemoms spręsti, bet ir kūno gražinimui. Krioterapiją dažnai renkasi žmonės, kurie nori sumažinti riebalinį sluoksnį, atsikratyti celiulito, strijų. Taip pat krioterapija padeda panaikinti karpas, papilomas ar moliuskus. Šie dariniai užšaldomi ir po kurio laiko tiesiog nukrenta.
Kalbant apie riebalų mažinimą ir figūros dailinimą, krioterapija itin efektyvi procedūra. Šalčio veikiamose vietose pastebimai sumažėja riebalų. Svarbiausia, kad procesas neskausmingas, o riebalų mažėjimas atrodo visiškai natūraliai.
Kaip šaltis veikia riebalus?
Esant itin žemai temperatūrai trigliceridai riebaluose verčiami į kietuosius kūnus. Riebalinės ląstelės išnyksta nepaveikiant aplinkinių ląstelių. Krioterapija ypatingai pažangi technologija, kurios metu įmanoma paveikti tik riebalines ląsteles. O jų nykimas vyksta pamažu. Šaltis paveikia riebalines ląsteles per tam tikrą laiką ir jos pamažu pasišalina vykstant medžiagų apykaitai. Šaltis riebalines ląsteles priverčia staigiai pasenti ir žūti. O žuvusios ląsteles ir pasišalina iš organizmo. Per tam tikrą laiką riebalų sluoksnis sumažėja ir matomi akivaizdūs rezultatai. Be to, kad sumažėja riebalinis sluoksnis, tegiamai veikiama ir probleminių sričių oda. Ji tampa stangresnė, lygesnė, greičiau atsinaujina. Tad po kurso ne tik įgaunamos naujos formos, bet ir padailinama oda, pagerinama jos būklė. Krioterapija padeda sumažinti apimtis net iki 4 centimetrų. Procedūros atliekamos ne dažniau nei kas pusantro mėnesio. Kadangi krioterapija veikia efektyviai, būtina daryti tam tikrus laiko tarpus tarp procedūrų.
Krioterapija taikoma norint panaikinti riebalų perteklių pilvo, šonų, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų, kaklo srityse.
padeda panaikinti karpas, papilomas ir kitus odos darinius;
padeda sustiprinti ir atgaivinti plaukus;
padeda sumažinti raumenų, sąnarių skausmus;
mažina išsiplėtusius kapiliarus;
plačiai taikoma medicinoje.
Beje, krioterapija dažnai derinama ir su kitomis procedūromis, jos metu gali būti įvedamos veikliosios medžiagos į odą. Įvairios priemonės odai daug geriau įsisavinamos ir jų poveikis stipresnis, kai veikia šaltis. Dažniausiai tokios priemonės - įvairūs biologiškai aktyvūs geliai.
Kiek laiko trunka krioterapija?
Krioterapijos procedūra dažniausiai trunka apie 1 valandą.
Kiek kainuoja krioterapijos procedūra?
Krioterapijos procedūra kainuoja vidutiniškai apie 60 - 70 eurų.
Kada negalima atlikti krioterapijos?
Krioterapija neatliekama jei sergate peršalimo ar kitomis virusinėmis, infekcinėmis ligomis. Taip pat jei Jus pakilusi kūno temperatūra. Krioterapija netaikoma sergant dermatitu ar sergant herpesu. Neatliekama jei sergama onkologinėmis odos ligomis. Taip pat procedūra neatliekama esant alergijai šalčiui.
Kur atliekama krioterapija?
Pirmiausia norime akcentuoti, kad šiai procedūrai būtina pasirinkti tinkamą specialistą. Labai svarbu, kad krioterapijos procedūrą atliktų patyręs kosmetologas.
Krioterapija Vilniuje atliekama pas Jolandą Haffar (Žvėryno grožio klinika) - estetinės dermokosmetologijos specialistę. Čia gausite išsamias konsultacijas bei patarimus prieš ir po procedūros. Šioje klinikoje atliekama veido, kaklo arba dekoltė sričių krioterapija.
Krioterapija Kaune atliekama Karolinos grožio studijoje. Šioje studijoje atliekama krioterapija riebalų mažinimui. Studija orientuojasi į celiulito ir apimčių mažinimo procedūras.
Jei ieškote grožio procedūrų, po kurių nereikėtų labai saugotis ir jas būtų galima atlikti bet kuriuo metų laiku - krioterapija kaip tik Jums. Tai viena saugiausių, efektyviausių grožio procedūrų. Rekomenduojama išbandyti prieš prasidedant šventiniam laikotarpiui. Galėsite džiaugtis sveikesne, lygesne ir skaistesne oda, o šventinis makiažas ant tokios odos atrodys nepriekaištingai! Naudokimės tokiomis pažangiomis ir saugiomis technologijomis, kurios padeda puoselėti grožį. Po krioterapijos pamiršite kas yra papilkėjusi ir suglebusi oda.