Bookitnow.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydamas(-a) toliau sutinki su būtiniausiais slapukais. Taip pat gali sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Duomenų valdytojas UAB "Gera dovana". Pakeisti ar atnaujinti pasirinkimus gali atlikti čia Slapukų politika.
Auskarai – turbūt patys populiariausi ir dažniausiai naudojami aksesuarai, kuriuos pamėgusios ne tik moterys, bet ir vyrai. Žinoma, auskarų vėrimas tam tikrose kūno vietose populiarūs priklausomai nuo mados tendencijų. Vis tik dažniausiai auskarai veriami į ausis. Pasirinkimas kur galima verti auskarus tikrai labai platus – nebeapsiribojama vien ausimis, nosimi, liežuviu, antakiais ar bamba. Dabar auskarus meistrai veria visur kur tik leidžia fantazija. Šiame straipsnyje aptarsime esminius klausimus apie auskarų vėrimą, taip pat papasakosime kur atliekamas auskarų vėrimas Kaune ir kaip išsirinkti saloną.
Auskarų vėrimas - viskas, ką reikia žinoti
Auskarai yra gana universalus aksesuaras, kuriuo galima pasipuošti tiek iškilmingomis progomis, tiek kasdienoje. Tinkamai priderinti auskarai gali būti išskirtine ir akcentine įvaizdžio detale, padėti pabrėžti stilių. Neretai ir išskirtinio stiliaus mėgėjai, savo skonį ir savitumą mėgsta pabrėžti auskarais tam tikrose kūno vietose.
Kaip jau minėjome, populiariausias auskarų vėrimas yra į ausis. Auskarai veriami įvairiose ausų vietose – nuo tradicinės minkštosios ausies dalies iki kremzlinio audinio. Beje ausys turi daugybę taškų, į kuriuos reikėtų vengti pataikyti. Todėl rekomenduojame patiems nesiverti auskarų, o rinktis profesionalų meistrą.
Išskirtinumą mėgstantys žmonės neretai auskarais puošia ne tik ausis, bet ir kitas vietas veido srityje. Dažniausiai auskarai veriami į nosį, antakius, lūpą. Taip pat tarp paauglių labai populiaru įsiverti auskarą į liežuvį. Tačiau šioje vietoje įvertas auskaras reikalauja ypatingos priežiūros, nes kyla didelė infekcijų rizika, pasunkėja burnos higiena, gali nuskilti dantys, padidėja dantenų ligų tikimybė.
Vis dažniau auskarai veriami ne tik veido srityje, bet ir įvairiose kūno vietose. Turbūt populiariausia kūno vieta – bamba. Taip pat auskarai veriami į spenelius, krūtų tarpą, lytinius organus ir kitur.
Dažnas klausimas – kam nerekomenduojama vertis auskarų. Pirmiausia, žmonėms, kurie alergiški metalui. Taip pat sergantiems ūminėmis ligomis, esant sutrikusiam kraujo krešėjimui.
Kitas svarbus klausimas, kalbant apie auskarų vėrimą - priežiūra. Įsivėrus auskarą svarbu kuo mažiau liesti ką tik pravertą vietą ir auskarą. Taip pat saugotis ir mažiau liesti reikėtų pirmąjį mėnesį. Jei vis tik reikia paliesti auskarą, kruopščiai dezinfekuokite rankas. Reikėtų stengtis auskaro nekliudyti, saugotis smūgių, vengti sporto. Prasivėrus auskarą, tos vietos negalima šlapinti vandeniu parą. Tačiau vėliau, tekantis vanduo duše iš dalies išvalo nešvarumus ir yra naudingas gijimui. Būtina stebėti, kad ant vėrimo vietos nepatektų šampūno, dušo gelio ir kitų priemonių.
Priklausomai nuo auskaro vėrimo vietos, skirsis ir jos gijimo laikas. Gijimo laiką turėtų nurodyti auskarą veriantis meistras. Kad vėrimo vieta užgijusi, galite spręsti iš to, kad išnyksta paraudimas, tinimas, nustoja skaudėti ir nebeišsiskiria skystis. Tuomet galima specialų auskarą pakeisti kitais.
Meistras, kuris įvers auskarą, rekomenduos specialias priemones prižiūrėti pravertą vietą. Dažniausiai tai būna specialus fiziologinis tirpalas. Juo pravertas vietas reikia valyti du kartus per dieną - ryte ir vakare. Svarbu dezinfekuoti vietą aplink auskarą. Patariama, išvalius vėrimo vietą švelniai pasukioti auskarą, taip išvengsite auskaro įaugimo.
Taigi, alergijų, infekcijų, patinimo ir pūliavimo galima išvengti, jei tik tinkamai prižiūrėsite ir valysite auskaro vėrimo vietą ir patį auskarą.
Auskarų vėrimas Kaune – salonai, kainos ir galimybės
Norint būti užtikrintiems, kad įvertas auskaras džiugins ilgus metus, būtina ne tik tinkamai prižiūrėti pravertą vietą, bet pirmiausia – pasirinkti profesionalų saloną ir auskarų vėrimo meistrą.
Salonas, kuriame versitės auskarus, turi atitikti visus higienos keliamus reikalavimus: aplinka turi būti itin sterili, naudojamos vienkartinės priemonės, darbą atlieka tik jį išmanantis meistras. Prieš veriantis auskarą pasidomėkite ar naudojama sterili vienkartinė įranga. Žirklės, adata, auskarai turi būti išimti iš specialaus sterilaus maišelio su pirštinėmis ir būtinai Jūsų akivaizdoje.
Renkantis meistrą, atkreipkite dėmesį į jo darbus, atsiliepimus, patirtį. Klauskite draugų ar pažįstamų apie jų patirtį.
Kaune rekomenduojame auskarus vertis grožio studijoje „Vingė“ pas kosmetologę Gintarę, grožio studijoje „DIJO“ pas kosmetologę Vaidą, „VS grožio salonas“ pas kosmetologę Faustą, „SD plaukų studija“ pas kosmetologę Ramunę, estetinės dermatologijos klinikoje „Armedika“.
Šios meistrės auskarus veria, naudojant aukščiausios kokybės įrangą ir auskarus. Auskarai veriami be šūvio, todėl išsaugomi audiniai bei patiriama mažiau skausmo. Specialistės pakonsultuos Jus visais priežiūros klausimais.
Auskarų vėrimo Kaune kainos svyruoja nuo 20 iki 40 eurų, priklausomai nuo vietos, į kurią veriamas auskaras. Auskarų vėrimas į ausis yra pigiausias ir kainuoja 20-25 eurus, o brangiausiai kainuoja auskaro vėrimas į liežuvį, antakį irr kitas specifines kūno vietas.
Taigi, auskarų vėrimas vis dar išlieka itin populiari procedūra ne tik tarp jaunuolių. Vis tik nusprendus įsiverti auskarus, vertėtų apgalvoti esminius aspektus – nuo meistro pasirinkimo iki pasiruošimo tinkamai prižiūrėti vėrimo vietą. Jei atliksite viską taip, kaip nurodys meistras, auskarais galėsite džiaugtis ilgus metus, nekeliant pavojaus sveikatai. Pabrėžkite savo individualumą puošniu aksesuaru.